Opening van het Fame Festival

Gepubliceerd op Gecategoriseerd als Nieuws

Sing Out Brussels! zong op 19 september voor de opening van dit nieuwe feministische en queer festival in Brussel.

Het FAME-project (Festival where Arts meet empowerment) sluit goed aan bij de waarden van ons koor, dat opkomt voor emancipatie door middel van muziek en strijdt tegen alle vormen van discriminatie, met name die op basis van genderidentiteit of seksuele geaardheid.

Sing Out Brussels! presenteerde enkele nummers in #Where, het hoofdkwartier van het festival in de buurt van het Sint-Katelijneplein. Onder de tent, in deze open en vrije ruimte, brachten we enkele fragmenten uit ons repertoire ten gehore, uiteraard eindigend met Clara Luciani’s feministische hymne “La Grenade”.

Het publiek was niet erg groot, maar veel voorbijgangers stopten om zich op deze herfstavond op te warmen aan het geluid van onze stemmen. Voor onze groep was dit kleine concert vooral een gelegenheid om voor de laatste keer enkele liederen uit ons repertoire van de afgelopen vier jaar uit te voeren, aangezien we nu aan een nieuw project beginnen.

Het Fame-festival loopt tot 24 september op verschillende locaties in Brussel.