Een nieuw begin

Gepubliceerd op Gecategoriseerd als Nieuws

In november verwelkomde ons koor 15 nieuwe gezichten die het auditieproces hadden doorstaan. Elke week organiseerden we integratieactiviteiten terwijl we een nieuw repertoire leerden.

Tijdens dit zesde seizoen heeft ons koor het verwelkomen van nieuwe leden verplaatst naar november. September en oktober stonden in het teken van activiteiten om onze gemeenschap sterker te maken en om ons album ‘School’s out’ op te nemen (je kunt ons nog steeds steunen door het hier te bestellen).

Dit seizoen hadden we een recordaantal kandidaten op de wachtlijst (bijna 200!). Net als in voorgaande jaren verliepen de audities in twee fasen. Eerst een geluidsopname van twee fragmenten uit onze liederen, thuis te maken. Daarna, voor degenen die na deze voorronde werden geselecteerd, een ontmoeting met onze koordirecteur, een groepszangsessie met enkele koorleden en gesprekken over het leven van het koor en zijn organisatie met de leden van onze Raad van Bestuur.

Sing Out Brussels! is nu rijker en diverser dankzij de komst van deze koorleden. Onze vereniging telt nu bijna 100 leden, waaronder een 15-tal niet zingend leden die onze activiteiten ondersteunen, en niet minder dan 30 verschillende nationaliteiten!

In november werden onze repetities uitzonderlijk verlengd om integratieactiviteiten te kunnen organiseren. Deze activiteiten stelden ons in staat om voornamen en voornaamwoorden te leren, elkaar beter te leren kennen en ervoor te zorgen dat iedereen zijn plaats vond.

We hebben ook een “buddy” systeem opgezet

Tegelijkertijd is het muzikale werk hervat, met het leren van nieuwe liedjes ter voorbereiding op ons concert in juni 2024 en onze “Queeros” show in 2025.