“We heten je welkom”

Gepubliceerd op Gecategoriseerd als Nieuws

Sing Out Brussels! is op woensdag 7 september weer begonnen met repeteren. Dit seizoen telt ons koor meer dan 70 leden, waaronder ongeveer 20 nieuwe gezichten. Hier is het welkomstwoord aan het begin van het nieuwe seizoen.

Goedenavond allemaal, we heten u welkom.

Als je nieuw bent bij Sing Out Brussels, als je een veteraan bent, of als je bij Sing Out Brussels en terug bent geweest… we heten je welkom.

Als u uit Brussel, Vlaanderen, Wallonië, Servië, Griekenland, Macedonië, Wit-Rusland, India, Filippijnen, Canada, Argentinië, Mexico, Frankrijk, Ierland, Engeland, Spanje, Catalonië, Duitsland, Italië, Portugal of een andere nationaliteit komt… wij heten u van harte welkom.

Als je lesbisch, biseksueel, homo, queer, panseksueel, demiseksueel, heteroseksueel bent, of als je op geen van deze etiketten past… We heten je welkom.

Als je je identificeert als vrouw, transgender, non-binair of queer. Als je je identificeert als man of andere woorden gebruikt om je genderidentiteit te beschrijven, vieren we je en omhelzen we je om wie je bent.

Als u zich identificeert als iemand met een handicap, zichtbaar of onzichtbaar, bent u van harte welkom.

Als je al eerder in een koor hebt gezongen, of als je dat nog nooit hebt gedaan. Als je muziek kunt lezen of als je het gewoon voelt. Als je kunt dansen of niet, je maakt deel uit van deze gemeenschap en we zullen je steunen

Als je in de 20, 30, 40, 50, 60 bent…

Als je uitgaand en open bent of verlegen en stil, of beide, of ergens daartussenin, heb je hier een veilige plek gevonden.

Als u zorgtaken heeft, voor een kind, een volwassene of een oudere, die uw leven in belangrijke mate bepalen…

Of je nu single bent, getrouwd, verloofd, gescheiden, graag wilt behagen, daten, of in een stel zit, in een open relatie, in een polyamoreuze constellatie, of misschien is het ingewikkeld en wil je er niet over nadenken, of misschien ben je gewoon verliefd en wil je die liefde geen naam geven, wij erkennen je en heten je welkom.

Als je een religie of geloof belijdt, of als je dat niet doet, als je spiritueel bent, als je op zoek bent, of als je het hebt opgegeven…

Als je van honden houdt, als je liever katten hebt, of als je geen huisdieren hebt, maak je deel uit van onze fantastische queer now-familie. Welkom bij ons koor!